OXYLIFE BEAUTY – kyslíková mezoterapie

Kyslíková stříkací kosmetika OXYGENERGY PARIS

Kyslík působí velmi jemně. Neporušuje celistvost kůže a nemusíte se tedy obávat žádných infekcí, krevních podlitin, skvrn a jizev. Nepozoruje se ani zarudnutí či otékání kůže. Naopak, ihned po absolvování procedury uvidíte v zrcadle výborný výsledek: pokožka bude světlejší, pleť se vyhladí, póry se zmenší a malé vrásky zmizí. Právě díky jemnosti a šetrnosti této metody lze kyslíkovou mezoterapii využívat i k ošetření velmi citlivých oblastí kůže kolem očí.

Nepříznivá ekologická situace negativně ovlivňuje stav Vaší pokožky. Bledá barva obličeje, ztráta pružnosti pokožky a její předčasné stárnutí – to jsou jen některé příznaky nedostatku kyslíku. Program kyslíkové terapie OXY-Cosmetics firmy OXYLIFE umožňuje doplnit chybějící kyslík a vrátit pokožce svěžest, jasnost a zdravý vzhled.

Ošetření pomocí kyslíkové mezoterapie – bez jehel a poškození pleti

Na pleť se nanáší speciální kosmetika nebo vitamínové masky a pomocí zvláštního nástavce se do pokožky pod tlakem „vstřikuje“ čistý (90-96%) kyslík. Proud kyslíku přenáší aktivní výživné ingredience přes epidermis do bazální vrstvy pokožky a protože ta bezprostředně hraničí s nejspodnější vrstvou dermis, zajišťuje toto ošetření nejlepší možný výsledek mezi kosmetickými prostředky. Zákrok je bezpečný a bezbolestný. Další speciální nástavec umožňuje provádění doplňkových omlazovacích a anticelulitidových kúr. Systém OXY-Cosmetics odstraňuje odumřelé buňky z povrchu epidermis, přispívá ke zmenšení rohové vrstvy kůže a podporuje její regeneraci. V důsledku jeho použití mizí pigmentové skvrny a pihy, vyhlazují se vrásky, pleťové nepravidelnosti a mizí nepříjemné pocity napětí. Inovační technologie OXY-Cosmetics znovuvytvoří oslňující efekt Vaší krásy. Zákrok je naprosto bezbolestný, v důsledku svalové relaxace se snižuje počet vrásek a aktivně podporuje syntéza kolagenu a hyaluronové kyseliny v pleti.

Text převzat z www.oxycentrum.cz